Horský Hotel Čeladenka - Jarní Prázdniny | volné termíny | Cestolapka.cz

Horský Hotel Čeladenka - Jarní Prázdniny Beskydy, Česká Republika

Vynikající
103 RECENZÍ
4.6

K tomuto hotelu jsme bohužel více informací nechytili. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Červen - Od 4 745,-

Srpen - Od 4 245,-

Říjen - Od 3 495,-

Listopad - Od 4 745,-

Celkové hodnocení 4.6/5.0
Recenze od uživatele Roman Jirota

Roman Jirota

09.10.2018

4.0

Super hotel. Jídlo úžasné, přejídali jsme se doslova. Co stojí za výlet tak Radhošť nebo Skanzen. Výřivky narvané, chodí se skupinově. Pivo Plzeň a Master 18° Zapůjčení horských elektrokol doporučuji. Měl jsem možnost otestovat na hotelu duo. Není to klasické elektrokolo, šlapete do pedálů ale tak, že elektromotor vám pomáhá. 4 hvězdy za to že hotel je vyhlášený tudíž je narvaný a protože nám na patře vypadla elektřina.

Recenze od uživatele Jan

Jan

05.10.2018

4.0

Krásný hotel, krásné místo, okolo kopce na kolo, běh, turistiku. Nedaleko nejlepší golfové hřiště na Moravě, přes kopec Pustevny, Radhošť. Výborný wellness s venkovní saunou. Jedna hvězda dole je za neuvěřitelně mini pokoj, který jsem měl. Tam se nešlo doslova ani otočit.

Recenze od uživatele Marcela Kubikova

Marcela Kubikova

02.10.2018

5.0

Hezké místo,příjemný personál,hezké lesní lázně kde jste max 4 osoby,což vám zajistí celkem příjemné soukromí.

Recenze od uživatele Zdeněk Režňák

Zdeněk Režňák

24.08.2018

5.0

Krásná klidná lokalita poblíž turistických tras. Příjemné lesní lázně. Možnost koupání v čistém venkovním bazénu a využití venkovního multifunkčního hřiště. Výborné jídlo a milý personál. Pokoj na hlavní budově útulný, vkusně zařízený a čistý. Pokud k tomu přidáme služby místní fyzioterapeutky, tak nemůžeme jinak, než 5/5 a určitě tu nejsme naposledy! Pobyt jsme si zde jako pár moc užili.

Recenze od uživatele Amálie Šnapková

Amálie Šnapková

28.07.2018

5.0

S kamarádkou jsme si přes slevomat zakoupily třídenní pobyt v tomto krásném hotelu. Doufaly jsme, že si to užijeme a taky, že ano. Celý resort je naprosto luxusní. Dostaly jsme krásný pokoj, který byl moc hezky připravený na náš příjezd. Na recepci byl personál výborný. Také při nehodě v koupelně, kdy se nám rozbila sprcha, dokázala recepce na naše požádání problém hned vyřešit. Wellness je sice malinký a někomu by to možná nestačilo, ale musím říct, že je naprosto famózní. Takový odpočinek jsem dlouho nezažila. A restaurace? Snídaně formou švédských stolů vynikající. Když něco došlo, personál okamžitě potraviny doplnil. Můžete si vybrat jak ze sladkých či slavných pokrmů, které se každý den mění. A nakonec celkové jídlo a obsluha. S kamarádkou jsme byly jen na večeři, ale toto jídlo dne jsme si dokonale užily!! Skládáme poklonu šéfkuchaři, protože jeho pokrmy byly, jako byste měli v ústech ráj! Narosto famózní! A velkou radost nám udělaly domácí dezerty..snickers dort? Božkost! A obsluha restaurace? Snad si to pan kolega přečte, ale z jeho servisu by se ostatní mohli učit. Usměvavý, jidlo a pití donesl ve velmi rychlé době, dokázal prodat cokoliv a navnadit nás na každý pokrm. Naprosto výborné! Proto všem tento hotel doporučuji a doufám, že si pobyt užijete tak, jako my!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti