Mangrove | volné termíny | Cestolapka.cz

Mangrove Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty

Slušné
58 RECENZÍ
3.4

K tomuto hotelu jsme bohužel více informací nechytili. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

K tomuto hotelu jsme nechytli žádné termíny. Zkuste se podívat na některý z odkazů.

Celkové hodnocení 3.4/5.0
Recenze od uživatele Marci .L13

Marci .L13

22.02.2018

1.0

Na hotel jsme dorazili v pátek kolem 22 hodiny a byl velký problém se ubytovat, přestože jsme měli pokoj dlouho zamluvený. Prvně pro nás neměli pokoj, když našli místo, dlouho jim trvalo, než nám dali klíč, pokyny apod. Obsluha na recepci velice nepříjemná, arogantní, nespolehlivá a nepříjemná. Kolem 23 hodiny už jsme byli unavení a těšili se na pokoj - karta nám nefungovala, tak jsme šli zase na recepci za velmi nepříjemnou paní, opravila nám kartu - znova nefungovala. Na třetí pokus milá dáma zjistila, že nám kartu odemyká na pokoj 601 místo 901. Byli jsme již vyčerpání a hladoví po dlouhém letu a velmi naštváni. Snídaně i večeře formou bufetu, velká škála výběru, ke snídani džus, káva či černý čaj, nic vic. K večeři byla k jídlu buď voda či bublinkovy nápoj (většinou sprite či fanta). Pokoj jsme měli čistý, každý den přišla pokojová služba, doplnila nám 2x po 0,5 litru čisté vody, vyměnila ručníky. Jen koberec a okna vážně špinavá. Transfer na pláž šílený, když jste se nedostali v 10hodin do busu, na pláž jste jeli později. Posílali vážně mikrobus pro 10-12 lidí, což byl často problém. Pláž pěkná, relativně čistá ale v moři se moc plavat nedalo, bylo tam spoustu organismů, včetně medúz. Na pláži jsme vždy dostali ručník, bylo ovšem nemožné najít volné lehátko, o slunečníku nemluvě. Takže jsme vždy lehali na písek na ručník. Na pláži byli VŽDY ruští animátoři, celkově klientela byla z 90% a více procent ruská. Veškerý personál v restauraci, v kavárně i pokojová služba byla úžasná, všichni se o nás starali moc krásně, jen recepce má obrovské mínus! Když jsme potřebovali vědět, kdy se máme z hotelu odhlásit a kdy nám přijede transfer na letiště, museli jsme na recepci i přesto, že nám tato informace měla být sdělena pomocí zprávy na pokoj. No a samozřejmě na recepci s tím byl velký problém. Na můj dotaz proč nám dopis nepřišel byla odpověď jen "protože ho nikdo neposlal". Celkově hotel nedoporučuji, raději zvolte mateřský hotel Bin majid beach hotel.

Recenze od uživatele LuMann deda

LuMann deda

21.07.2017

5.0

Lokalita super. Co necháte doma, koupíte hned v obchodě vedle. Hotel je dobrý, restaurace a bar pohodlné. Personál vstřícný. Jediné co bych odsoudil je room servis, absolutní selhání. Nedoplnění balené vody, odnesou ručníky a nepřinesou nové....když se urgujou, přinesou papírové kapesníky atd atd. Tady je hodně co změnit k lepšímu, ale dá to vyřešit po svém. Okolí, zleva zprava Safír mall. Větší obchodní centra do 7km/ km 13,-Kč, taxikem do 10dirhamů. Kdo nechce být uzavřený v resortu, pak ideální volnost a svoboda se životem místních. Bankomat 50m, místní obchody a restaurace i food. Žádný problém s obyvateli v okolí nebyl ani ve 2hod ráno, pohoda. Jste jen jako Evropan pro ně atrakce :-), no jak kdo pro koho. Pokud nevyžadujete luxus a stačí střední kategorie, pohoda a trochu místní ruch...pak říkám "nelitujeme ubytování v hotelu". Super.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti